*עדכון לתושבים 5/11/18*

תאריך: 05/11/2018
*עדכון לתושבים 5/11/18*
ראש המועצה היוצא, שימי אליאל, וראש המועצה הנבחר, יובל ארד, נפגשו הבוקר במשרדי המועצה לתחילת תהליך חפיפה ביניהם, לקראת כניסתו של יובל ארד לתפקיד ראש המועצה ב- 20 בנובמבר 2018, כקבוע בחוק.
הפגישה התנהלה ברוח טובה ובמהלכה סקר ראש המועצה את פעילות מחלקות המועצה, איוש תקני כח אדם והפרויקטים שנמצאים בשלבים השונים.
השניים סיכמו לשוב ולהיפגש במהלך השבוע הקרוב להשלמת התהליך.
 יובל ארד, ראש המועצה הנבחר: "אני מודה לשימי על הכנת תהליך החפיפה ובעיקר על העשייה שלו בשנים האחרונות כראש המועצה ותרומתו לפיתוח היישוב. שימי הוא פטריוט של כוכב יאיר - צור יגאל ואין בליבי ספק שיהיה שמור לו מקום של כבוד לצידם של ראשי המועצה בעבר. כפי שאמרתי לשימי בפגישה, אני מאחל לו שימצא במהרה אתגרים חדשים לעסוק בהם ואשמח להיעזר בעתיד בניסיונו ובידע שצבר בתפקידו זה."
שימי אליאל, ראש המועצה היוצא: "אני מכבד את החלטת הבוחרים וגאה על העשייה והתהליכים שגיבשנו בקדנציה זו. אני מחויב למועצה ולתושבים ובהתאם אעביר ליובל את כל הידע והמידע שהצטבר אצלי ובימים הקרובים אחליט, ביחד עם חברי לסיעה, לגבי המשך הפעילות הציבורית שלנו. אני מאחל ליובל הצלחה בתפקידו החשוב והצלחתו היא בראש ובראשונה הצלחת היישוב כולו."