נותנים את הלב לאמנים ולתרבות

תאריך: 03/07/2020
איזו אנרגיה מחשמלת היתה כאן אמש על שפת הבריכה כש- סי היימן ואלעד שונדלר עלו להופיע בקאנטרי "לב המקום" בכוכב יאיר-צור יגאל, במסגרת הפרוייקט הייחודי שיזם ראש המועצה, יובל ארד, 'נותנים את הלב לאמנים ולתרבות'.
מול 50 איש בלבד, בהתאם להנחיות והוראות התו הסגול, עטויי מסיכות ושומרים על מרחק, ריגשה סי את הקהל והתרגשה בעצמה לחזור להופיע אחרי 4 חודשים של ריחוק חברתי מבמות המופעים, במופע חגיגי לכבוד 30 שנים לאלבום "גיבור גדול".
סי בגובה העיניים, במגוון שירים מתחנות חייה בדירות שכורות בתל אביב ועד השירים של נחצ'ה היימן, שהפכו מזמן לנכסי צאן ברזל של המוסיקה והתרבות הישראלית.
במסגרת הפרוייקט יופיעו הקיץ כ 20 אמנים, מתחומי שונים, על במות היישוב בפני קהל של עד 50 איש. הכרטיסים ימכרו בסכום של עד 100 ש"ח וכל ההכנסות עוברות לאמן וצוות הבמה שלצידו.בכפוף לביקושים יתקיימו ברצף שתי הופעות, בנות שעה כ"א, כך שסך ההכנסות עבור האמן יוכלו להסתכם בכ- 10,000 ש"ח לערב.
במוצאי שבת האחרונה חנכו את המיזם אבי בללי (נקמת הטרקטור) ובת זוגו הוויולנית והזמרת גליה חי, בהתרגשות גדולה ובפני קהל חם ואוהב, לאחר כמעט 4 חודשים בהם לא הופיעו על במות.
בהמשך הקיץ יופיעו על במות היישוב - דיאנה גולבי, אפריים שמיר, דנה ברגר, אבי גרייניק, המופע 'פרוביזורי' עם דביר בנדק, לירית בלבן, ערן איווניר ויעל לבנטל, הזמרת ניצה טרמין ושדרן הרדיו ירון אנוש במופע 'סלוניקי אהובתי', זמרת הסופרן שירי הרשקוביץ-מג'ר, הרכב רסיטל קלאסי, דן תורן, אילן דמתי ועוד.
ראש המועצה, יובל ארד: אני גאה בהזדמנות הזו לתת הלב לאמנים שאנו צורכים באהבה את היצירות שלהם כל השנה, כל השנים. זו הזדמנות ייחודית עבורנו לא רק ליהנות מסדרת מופעים אינטימית אלא גם להעניק בחזרה ולסייע להם, בתקופה מאתגרת ומורכבת כפי שלא היתה מעולם. אני שמח על ההתגייסות של הקהילה ומזמין אמנים ויוצרים נוספים להצטרף למיזם ולקחת בו חלק.
אמנים נוספים המעוניינים להצטרף לפרוייקט מוזמנים ליצור קשר עם מאיה מופז, מנהלת התרבות והאירועים במועצה.
נותנים את הלב לאמנים ולתרבות