חולה קורונה מאומת מס' 26 ביישוב

תאריך: 22/07/2020
אנו מעדכנים את הציבור כי על פי דיווח שהתקבל במועצה ממשרד הבריאות הבוקר, התברר כי חולה נוסף מאומת בקורונה אובחן ביישוב. בכך עולה מספר החולים ביישוב ל- 26, מהם 11 חולים פעילים ו- 2 מחלימים בגל הנוכחי. מספר המובדדים ביישוב עומד הבוקר על 82 תושבים.נו מעדכנים את הציבור כי על פי דיווח שהתקבל במועצה ממשרד הבריאות הבוקר, התברר כי חולה נוסף מאומת בקורונה אובחן ביישוב. בכך עולה מספר החולים ביישוב ל- 26, מהם 11 חולים פעילים ו- 2 מחלימים בגל הנוכחי. מספר המובדדים ביישוב עומד הבוקר על 82 תושבים.
מהתחקיר שביצעה מחלקת הביטחון ובאישורו של החולה אנו מפרסמים כי האיש, כבן 69, נמצא בבידוד מאז יום שישי ה 17 ביולי. לפני כן הגיע למשרדי מחלקת הגביה במועצה ביום 15 ביולי לזמן קצר. תחקיר שביצעה מחלקת הביטחון ובאישורו של החולה אנו מפרסמים כי האיש, כבן 69, נמצא בבידוד מאז יום שישי ה 17 ביולי. לפני כן הגיע למשרדי מחלקת הגביה במועצה ביום 15 ביולי לזמן קצר.
ביום 16 ביולי היה בשופרסל דיל במצפה ספיר לצורך איסוף דבר דואר בין השעות 16:00 ל- 16:30 ואולם לא ביצע קניות במקום.
ביום 17 ביולי בין השעות 08:00 ועד 09:00 השתתף באימון ספינינג של המרכז הקהילתי. משתתפי האימון קיבלו הודעה אישית מהמרכז ובו המלצה להכנס לבידוד.
רעייתו ובתו נמצאות בבידוד לאחר שנבדקו גם הן לקורונה. רעייתו של החולה נמצאה שלילית למחלה ולגבי בתו טרם התקבלה תשובה.
אנו מפנים את תשומת לבכם, כי בימים אלה אנו חשופים להדבקה קהילתית משמעותית בתוך היישוב. משרד הבריאות יבצע חקירה אפידימיולוגית בנושא, והודעה על הנחייה לכניסה לבידוד תועבר על ידי משרד הבריאות למי ששהו בקרבתם של החולים. על פי המדיניות הקיימת, תושבים שנחשפו לחולה מאומת יקבלו הודעת סמס ממשרד הבריאות וידרשו להכנס לבידוד של עד 14 יום ממועד החשיפה ובשים לב להופעת תסמינים.
 
 
אנו שבים ופונים אל הציבור להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות ובהן עטיית מסכת פנים, שמירה על הגיינה אישית ושמירה על ריחוק של 2 מ' בין אדם לאדם.