מספר החולים מטפס ל- 32 - שני חולים נוספים, תושבי היישוב, אומתו כחולים בקורונה

תאריך: 30/07/2020
אנו מעדכנים את הציבור כי על פי דיווח שהתקבל במועצה ממשרד הבריאות במהלך היום, התברר כי שניט חולים נוספים אומתו כחולים בקורונה ביממה האחרונה, מקרב תושבי היישוב.
בכך עולה מספר החולים ביישוב ל- 32, מהם 13 חולים פעילים ו- 6 מחלימים בגל הנוכחי. מספר המבודדים ביישוב עומד הבוקר על 53 תושבים.
מהתחקיר שביצעה מחלקת הביטחון ובאישורם של החולים אנו מפרסמים כי:
חולה מס' 31 היא מתאמנת שהשתתפה בחוג הספינינג של המרכז הקהילתי ונדבקה מאחד המתאמנים בחוג. מדובר במתאמנת שישית שנדבקה באותו אימון. החולה שוהה בבידוד מאז ה- 19 ביולי, לאחר שחשה בסימפטומים קלים של המחלה. החולה בצעה בדיקה ותשובה לגבי אימות המחלה התקבלה רק אתמול. החולה נמצאת באשפוז ביתי וחשה בטוב.
חולה מס' 32 הוא גבר כבן 60, שנבדק ונמצא חיובי לקורונה. האיש לא שהה במקומות ציבוריים ביישוב בשבוע האחרון. האיש פיתח סימפטומים קלים של המחלה, הוא נמצא באשפוז ביתי וחש בטוב. בני משפחתו המתגוררים עימו נבדקו ונמצאו שליליים לקורונה.
אנו מפנים את תשומת לבכם, כי בימים אלה אנו חשופים להדבקה קהילתית משמעותית בתוך היישוב. משרד הבריאות יבצע חקירה אפידימיולוגית בנושא, והודעה על הנחייה לכניסה לבידוד תועבר על ידי משרד הבריאות למי ששהו בקרבתם של החולים. על פי המדיניות הקיימת, תושבים שנחשפו לחולה מאומת יקבלו הודעת סמס ממשרד הבריאות וידרשו להכנס לבידוד של עד 14 יום ממועד החשיפה ובשים לב להופעת תסמינים.
אנו שבים ופונים אל הציבור להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות ובהן עטיית מסכת פנים, שמירה על הגיינה אישית ושמירה על ריחוק של 2 מ' בין אדם לאדם.