עדכון קורונה - זינוק בתחלואה ביישוב

אצלנו צהוב
תאריך: 12/01/2021
 
אנו מעדכנים הבוקר את הציבור כי על פי נתונים המתקבלים ממשרד הבריאות עומד מספר החולים הפעילים המאומתים בקורונה הבוקר ביישוב על 15 איש.
מדובר בגידול ב- 7 חולים פעילים שאובחנו בשתי היממות האחרונות, לאחר שמספרם המצטבר של החולים עמד במוצאי שבת על 174 ונכון להבוקר מזנק ל- 181 תושבים. מספר המבודדים המדווחים עומד הבוקר על 68 תושבים.
הזינוק החד במספר החולים בימים האחרונים מעביר את היישוב לתחום ה"צהוב" במדד הרמזור, עם ציון משוקלל של 4.75 במדד. קצב ההכפלה התלת יומי ביישוב עומד על 1.67 בהשוואה ל- 1.31 במדד התלת היומי הארצי הממוצע.
הזינוק במספר החולים מעיד על הצורך להגביר את הזהירות במפגשים בתוך התא המשפחתי, לאחר שבחלק מהמקרים מדובר בהדבקה של משפחות שלמות.
אנו קוראים לציבור להקפיד על קיום הנחיות משרד הבריאות - לעטות מסיכת פנים בכל יציאה למרחב הציבורי, להקפיד על הגיינה אישית וחיטוי ידיים בתכיפות ולשמור מרחק בין אדם לאדם.
נדגיש, המשך מגמת הגידול בתחלואה ואם תמשך המגמה של הימים האחרונים, עלול הדבר להעמיד בסיכון את פתיחת מערכת החינוך עם סיום הסגר.
לכן אנו פונים אל ציבור התושבים ומבקשים להקפיד על קיום תקנות שעת החירום ומגבלות התנועה בסגר ולהמנע ככל הניתן מיציאה מהבית שאיננה לצרכים חיוניים.
רק ביחד, ננצח את הקורונה
 
גרף תחלואה 12.1.21