הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
תיאור
תמונה
קישור
תאריך
שיוך
סטאטוס פעיל
סרטון
קבצים מצורפים
יישוב מחוסן3
תאריך: 14/02/2021
​תושבות ותושבים יקרים,
על רקע התפשטות התחלואה ביישוב בימים האחרונים, המועצה המקומית ומשרד הבריאות יקיימו בימים הקרובים מבצע חיסונים יישובי, שנועד להפוך את כוכב יאיר - צור יגאל ליישוב המחוסן הראשון בישראל, לבני 16 ומעלה.
על פי הנתונים, נדרשים להתחסן בימים הקרובים עוד כ- 2,000 איש מקרב תושבי היישוב, רובם צעירים בגילאי 16 עד 40.
בתאום עם משרד הבריאות, פיקוד העורף ומד"א, יפעל ביום שלישי הקרוב (16 בפברואר) בבית התרבות בצור יגאל מרכז חיסונים אחוד לכלל חברי קופות החולים. מוקד החיסונים יפעל מבוקר עד לילה (שעות הפעילות המדוייקות יפורסמו בהמשך). במידת הצורך ועל פי היענות התושבים תימשך הפעילות גם ביום רביעי הקרוב.
כל קופות החולים הפעילות ביישוב - הכללית, מכבי ולאומית, נרתמו למבצע ומוקד טלפוני של קופות החולים יפנה אל תושבי היישוב, לפי הרישומים הקיימים בקופות, כדי לעודד אותם להגיע ביום שלישי לבית התרבות ולהתחסן.
יחידת הנוער, בשיתוף פעולה עם תנועות הנוער - שני שבטי הצופים אפיק וצור ובני עקיבא, וראשי התנועות גליה אליצור, אבישג זברו וסיגלית ברהולץ, יצאו בימים הקרובים בקמפיין בכל רחבי היישוב, שיקרא לציבור להגיע ביום שלישי ולהתחסן.
הפעם, זה אנחנו יחד כקהילה מאוחדת מול כל הערים והיישובים ברחבי הארץ.
הפעם המטרה שלנו היא להפוך להיות היישוב המחוסן הראשון בישראל ולהבטיח בכך את המשך הפעילות במוסדות החינוך, בבתי הספר ובגנים, ולהביא לפתיחה מהירה של פעילויות התרבות והפנאי.
אז אם עוד לא התחסנתם, יום שלישי הקרוב זה היום שלכם. בואו להתחסן ועזרו לנו להפוך את היישוב למקום מוגן ומחוסן, להפוך את היישוב ל- "ירוק".
ביום שלישי הקרוב - מתחסנים ומנצחים.
רק ביחד, ננצח את הקורונה

שיתוף במדיה