הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

כוכב יאיר-צור יגאל מטפס למקום הראשון בעולם בשיעור המתחסנים

תיאור
תמונה
קישור
תאריך
שיוך
סטאטוס פעיל
סרטון
קבצים מצורפים
יישוב המחוסן
תאריך: 18/02/2021

הבוקר, לאחר שמשרד הבריאות עדכן את נתוני המתחסנים בערים וביישובים בישראל מטפסת המועצה המקומית כוכב יאיר-צור יגאל למקום הראשון, בישראל ובעולם, בדירוג היישובים בשיעור המתחסנים.

לפי הנתונים העדכניים של משרד הבריאות עומד הבוקר שיעור המתחסנים ביישוב על 75% מפוטנציאל המתחסנים של גילאי 16+. בקרב קהל היעד בגילאי 50+ עומד שיעור המתחסנים על כ- 95%.
בשבוע האחרון ניהלה המועצה קמפיין פנים יישובי בשיתוף תנועות הנוער וקופות החולים לעידוד התחסנות ואף פתחה עם משרד הבריאות, פיקוד העורף ומד"א, שני ימי חיסון במרכז אחוד, לכלל קופות החולים.
ראש המועצה יובל ארד הודה הבוקר לציבור התושבים על ההיענות הגבוהה לחיסון ואמר, כי שיעור ההתחסנות הגבוה בקהל המטרה כמו גם שיעור גבוה מאד בקרב בני הנוער מעיד על מודעות גדולה לחשיבות החיסון, מתוך אחריות אישית וקהילתית של כלל התושבים והרצון לשמור על היישוב "ירוק" ובטוח.
ראש המועצה ארד ציין עוד, כי בקרב צוותי החינוך ביישוב שיעור ההתחסנות בגנים ובבתי הספר עומד על כ- 87%.
אנו שבים וקוראים לכלל הציבור להמשיך ולהתחסן ולעודד את אלה המתלבטים והחוששים להמשיך ולהתחסן. במקביל יש להקפיד על שמירת הנחיות משרד הבריאות - לעטות מסיכת פנים בכל יציאה למרחב הציבורי, לשמור על הגיינה אישית וחיטוי ידיים בתכיפות ולשמור על מרחק בטוח בין אדם לאדם.
רק ביחד, ננצח את הקורונה.
לעיון בנתוני המתחסנים באתר משרד הבריאות https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/
לעיון בפרסום על העדכון בנתוני משרד הבריאות https://rotter.net/forum/scoops1/684215.shtml


שיתוף במדיה