בזמן חירום ישנן מס' דרכי גישה ליישוב וממנו:

שער_המשאבותשלום רב,

כדי להקל על הפקקים בשעות השיא בכביש 444 תתאפשר, החל מ- 1 בספטמבר 2019, יציאה מהיישוב דרך שער המשאבות (שער החירום) לכיוון כביש איל צופים וצומת איל.

השימוש בשער מחייב רישום מוקדם במוקד השירות לתושב וקבלת לינק להתקנת אפליקציה לפתיחת השער, המותאמת לכל טלפון נייד. פתיחת השער תתאפשר בכיוון יציאה בלבד ומותנית בעמידת הרכב על פס העצירה בצידו הפנימי של היישוב. היציאה תתאפשר בימים א' עד ה' בין השעות 06:00 ועד 09:00 בלבד.

לידיעתכם, הדרך המובילה אל השער היא דרך חירום והשימוש בה הוא על אחריותו של בעל הרכב בלבד. יש להקפיד על נסיעה זהירה בדרך הצרה ולתת זכות קדימה להולכי רגל ורוכבי אופניים.

כניסה ליישוב משער זה תתאפשר במקרים חריגים בלבד, ובהתאם לפרסומי המועצה.

שער המשאבות נמצא על דרך הביטחון בצידה הדרומי של צור יגאל. הגעה אל השער בהתאם לתרשים – "דרך החירום בצור יגאל" – בלחיצה על הלינק המצורף בעמוד זה.

לתשומת לבכם, ביציאה מדרך הגישה לשער ואל כביש צופים-איל אסורה הפנייה שמאלה לכיוון היישוב צופים ובמקום קיים קו הפרדה רציף כפול. הנכם נדרשים להקפיד על חוקי התנועה. לנוסעים לצופים - יש לנסוע עד מעבר אייל לביצוע פניית פרסה, רק במקום מותר על פי חוק.

לרישום לשער המשאבות - ניתן לפנות למוקד השירות לתושב בשליחת הודעת ווטסאפ למספר 054-7000113 ולציין שם מלא, כתובת מגורים ביישוב, מס' רכב ומספר טלפון נייד או בפנייה לשיחה עם נציג/ת השירות במוקד בטלפון 09-7640206.

לאחר התקנת האפליקציה בטלפון נייד מומלץ (באנדרואיד) להוציא את כפתור פתיחת השער למסך הראשי כדי להקל בפתיחה בלחיצה מהירה. לצורך כך יש ללחוץ לחיצה ארוכה במקום פנוי על המסך הראשי / לבחור יישומונים/ לבחור ב- Pal Gate/ לבחור בשער המשאבות.

אנא, סעו בזהירות.